Dlaczego my

Korzystanie z usług Biura Tłumaczeń „Profino” zawsze przynosi wiele korzyści: każdy przetłumaczony przez naszych tłumaczy dokument jest wolny od błędów, a jednocześnie ceny, jakie oferujemy, są atrakcyjne. To połączenie jakości z rozsądną ceną jest wynikiem naszych przemyślanych działań i wielu doświadczeń.

Jakość naszych tłumaczeń w całości zależy od osób, które pracują nad zleceniami. Zespół „Profino” to ponad stu wszechstronnie wykształconych i doświadczonych tłumaczy i tłumaczek, które podczas wieloletniej pracy przetłumaczyły już tysiące stron. Jedna czwarta naszych współpracowników to native speakerzy, którzy wypracowali doskonały styl, a ich tłumaczenia są nie tylko poprawne językowo, ale i dopasowane do realiów języka docelowego. Współpracując z tłumaczami zza granicy, możemy oferować tłumaczenia w różnych kombinacjach, także z języka obcego na inny język obcy, czyli ojczysty dla tłumacza. Znakomita część naszych współpracowników posiada studia kierunkowe, między innymi prawnicze, inżynierskie czy ekonomiczne, dlatego nawet specjalistyczne teksty mogą przetłumaczyć bezbłędnie, a mimo to dodatkowo stosujemy rygorystyczną procedurę kontroli przygotowanych przez tłumaczy tekstów, zanim trafią do klienta.

Ograniczamy koszty, nie jakość!

Naszym priorytetem zawsze jest jakość, a nie obniżanie kosztów pracy, dlatego zatrudniamy specjalistów, a nie osoby, które zgodzą się pracować za mniejsze stawki, dlatego że są gorzej wykształceni lub mniej doświadczeni. Współpracujemy z osobami wykształconymi, przygotowanymi merytorycznie do zadań, jakie im powierzamy i motywująco ich za pracę wynagradzamy. W ten sposób mamy pewność, że każdy dokument, który po przetłumaczeniu trafia do klienta jest produktem najwyższej jakości. Nie posiadamy biura w centrum dużego miasta, nie prowadzimy kampanii reklamowych licząc bardziej na opinie, jakie wystawiają nam stali klienci, nie zatrudniamy wielu pracowników administracyjnych. To nasza recepta, dzięki której ceny usług mogą być tak atrakcyjne.

Zrobimy to, czego indywidualni tłumacze się nie podejmą

Korzystając z Biura Tłumaczeń „Profino”, mogą Państwo skorzystać nie z jednej osoby, ale z całego zespołu tłumaczy, którzy latami zdobywali specjalistyczną wiedzę. Jesteśmy w stanie podjąć się tłumaczeń o każdej tematyce, w każdym języku, także niezwykle zawiłych dokumentów prawniczych czy technicznych opisów. Poprawność tłumaczeń gwarantuje nasz tryb pracy – jeśli zachodzi taka konieczność, z własnej inicjatywy kontaktujemy się ze specjalistami z danej branży, dzięki temu mogą być Państwo spokojni o poprawność przekładu skomplikowanej terminologii. Dodatkowo zaangażowanie w tłumaczenie całego zespołu osób sprawia, że wykonujemy zlecenie w czasie krótszym niż mniejsze lub jednoosobowe biura tłumaczeń.
 
Profino - profesjonalnie i nowocześnie.