Tłumaczenia telefoniczne

Importujesz, eksportujesz? Codziennie prowadzisz rozmowy z kontrahentami z całego świata, ale bariera językowa utrudnia Ci komunikację? A może po prostu ten jeden raz musisz załatwić coś za granicą, ale nie możesz się dogadać.
Sprawdź naszą nową ofertę na tłumaczenia telefoniczne.

Jak to działa?

1. Doładowujesz konto (depozyt) przelewem na minimum 50 zł (lub więcej jeśli planujesz naprawdę długą rozmowę).

2. Przekazujesz nam w skrócie czego będzie dotyczyć rozmowa, numer telefonu Twojego rozmówcy oraz swój numer telefonu. Możesz też wybrać porę do przeprowadzenia rozmowy - postaramy się zadzwonić w dogodnym dla Ciebie czasie.

3. W ciągu 24 h (dotyczy dni roboczych, bez sobót i niedziel) od momentu złożenia zlecenia dzwonimy do Ciebie, na linii jest już nasz tłumacz i łączymy Cię z Twoim rozmówcą.

4. Rozmawiasz po polsku, a nasz tłumacz tłumaczy całą rozmowę w obie strony. Ponieważ jest to tłumaczenie konsekutywne pamiętaj by robić przerwy co 2-3 zdania, w ten sposób umożliwisz nam sprawne tłumaczenie.

Stawka wynosi 5 zł* za minutę (czas rozmowy liczy się od momentu połączenia z tłumaczem, liczba minut naliczana z dokładnością do minuty, liczy się każda rozpoczęta), bez dodatkowych kosztów (nie płacisz za koszty połączenia bo to my dzwonimy do Ciebie i Twojego rozmówcy, jeśli jesteś akurat za granicą to płacisz tylko za połączenie odebrane w roamingu wg stawek Twojego operatora). Stawka zawiera podatek VAT oraz koszty połączenia z Tobą i Twoim rozmówcą (z dowolnego Państwa UE). Niewykorzystane środki możesz wykorzystać w dowolnym momencie, możesz też przeznaczyć je na inne nasze usługi lub zwrócimy Ci je na koniec miesiąca.

* Dotyczy standardowych rozmów handlowych, rozmowy na tematy specjalistyczne mogą być wycenione wg innej stawki.

Nie masz czasu by sam/sama zadzwonić? Nie szkodzi, załatwimy to za Ciebie.

Podaj nam czego dotyczy sprawa, jakie informacje chcesz uzyskać lub co mamy przekazać Twojemu rozmówcy. Zostaw nam swój numer telefonu/mail oraz telefon rozmówcy.
Koszt od 60 zł za jedną sprawę (w zależności od stopnia skomplikowania/ilości pytań itp.). Wycena zlecenia gratis.


Dostępne języki w ofercie tłumaczeń telefonicznych: angielski, francuski, niemiecki, rosyjski.
Ponadto niderlandzki i włoski (dla tych dwóch ostatnich języków zastrzegamy sobie jednak prawo wydłużenia czasu oczekiwania na tłumaczenie - powyżej 24h).
Potrzebne Ci tłumaczenie z innego języka? Prosimy o kontakt, rozszerzymy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Profino - profesjonalnie i nowocześnie.